Absolwenci kierunków: finanse / bankowość / ekonomia - j. niemiecki

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Przyjmowanie, procesowanie i uzgadnianie faktur spływających globalnie

  • Zarządzanie danymi - aktualizowanie ich w systemie i analizowanie

  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i zestawień na potrzeby działu księgi głównej

  • Prowadzenie wewnętrznej korespondencji w j. angielskim i niemieckim

Wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego na poziomie B2/C1

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2

  • wykształcenie w zakresie rachunkowości, zarządzania, administracji, bankowości itp.

  • ukończony staż lub praktyki zawodowe w obszarze administracji/finansów będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość pakietu MsOffice, głównie programów Word i Excel,

  • zaangażowanie, sumienność i obowiązkowość

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Kompleksowy program wdrożeniowy (pakiet szkoleń wewnętrznych)

  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku

  • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji

  • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)

  • Umowę o pracę

ID 47812 Numer ref.: MARTY