top of page

Master Data Management Specialist (remotely)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Kierowanie, we współpracy z działem IT, projektami inicjatyw zapewnienia jakości danych, w tym związanych narzędzi/procesów

  • Analiza integralności danych w określonych systemach pod jego/jej odpowiedzialnością i zidentyfikowanie obszarów problemowych

  • Współpraca z opiekunami danych odpowiedniego systemu i przeprowadzanie badań w celu ustalenia najlepszego sposobu działania w celu poprawy danych

  • Analiza i rozwiązywanie problemów z bieżącymi i planowanymi systemami w zakresie integracji i zarządzania danymi

  • Analiza raportów dotyczących błędów danych

  • Wsparcie przy projektowaniu, opracowywaniu i ustalaniu procesów niezbędnych do dokładnego gromadzenia danych wysokiej jakości

  • Tworzenie wykresów, raportów i prezentacji we współpracy z innymi członkami IAM, biznesu i BTS, interpretacja danych i opracowywanie zaleceń na podstawie wyników

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia we wdrażaniu Master Data Management w Profisee MDM

  • Doświadczenie w procesie projektowania inicjatyw zapewnienia jakości danych

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi zapewnianie jakości danych

  • Doświadczenie w analizie raportów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • Praca w międzynarodowym zespole i stabilnej organizacji z branży organizacji eventów o globalnym zasięgu

  • Umowa na zasadzie kontraktu B2B

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do szkoleń i rozwoju kompetencji

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Praca zdalna

ID  54199

Numer ref.:  JAKO