top of page

Absolwenci z językami obcymi: angielski i niemiecki

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów i zgłoszeń internetowych od użytkowników

  • Analiza treści internetowy pod kątem polityk firmy

  • Sporządzanie raportów i komunikacja wewnętrzna w języku angielskim i niemieckim

  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne firmy

Wymagania:

  • Biegła znajomość jednego z wymienionych języków: angielskiego lub niemieckiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji

  • Bogaty pakiet benefitów m. in opieka medyczna, karta multisport, bilety na wydarzenia kulturowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę

  • Miła i przyjazna atmosfera

ID 46530

Numer ref.: MARTY