Administrator ds. weryfikacji płatności z językiem niemieckim - pierwsza praca

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie codziennych zadań związanych z weryfikowaniem należności

  • Dbanie o zachowanie procedur ustalonych w firmie

  • Sprawdzanie i księgowanie przychodzących faktur oraz innych dokumentów sprzedażowych

  • Weryfikacja dokumentów sprzedażowych

  • Wprowadzanie danych do systemu na podstawie uzyskanych dokumentów

  • Kontakt z dostawcami i partnerami biznesowymi w zakresie codziennych operacji AR

  • Pomoc przy tworzeniu raportów na potrzeby klienta biznesowego

  • Analiza danych zawartych w systemie

  • Przygotowywanie propozycji płatności

  • Negocjacje (wspieranie zespołu w zakresie AR)

  • Współpraca z zespołem w działaniach audytowych

  • Aktualizacja dokumentów

  • Zastępowanie członków zespołu w razie konieczności

  • Wykonywanie innych obowiązków w zakresie AR

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1) oraz dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie branżowe mile widziane

  • Umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych z klientami biznesowymi

  • Dostępność do pracy na pełen etat

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Stabilizację zawodową - umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy

  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz onboarding

  • Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój zawodowy

  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

ID 37916 Numer ref.: MAKO