Administrator sieci informatycznych (praca w IT) - praca stacjonarna

Lokalizacja: Polska, Poznań

Rekrutacja prowadzona online

Obowiązki:

  • Zapewnianie wsparcia technicznego, pracownikom produkcji

  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny sieci informatycznych

  • Rozwiązywanie problemów z branży IT/technicznej/informatycznej

  • Zapewniani wsparcia technicznego

  • Przyjmowanie zgłoszeń dotyczących problemów systemowych/informatycznych

  • Kontrolowanie i konserwacja instalacji informatycznych

  • Sprawdzanie poprawności funkcjonowania systemów

  • Obsługa komunikatorów (mail, chat, telefon)

  • Stały kontakt z klientem biznesowym

  • Dbanie o dobry stan techniczny instalacji używanych w firmie

  • Podejmowanie decyzji dotyczących działań - stanowisko samodzielne

  • Naprawy awarii oprogramowania, wgrywanie aktualizacji

Wymagania:

  • Język angielski w stopniu podstawowym (praca głównie w języku Polskim)

  • Chęć rozwoju w branży IT/informatycznej/technicznej

  • Zainteresowanie branżą i chęć rozwoju w jej strukturach

  • Wykształcenie kierunkowe, doświadczenie zawodowe, stanowią dodatkowy atut kandydata/kandydatki

  • Praca z siedziby firmy (Września)

  • Otwartość do pracy w trybie 3-zmianowym

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymianie godzin

  • Motywacja do pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Nasz klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Praca dla klienta międzynarodowego w języku Polskim

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej sytuacji zawodowej

  • Umowa o pracę - brak umów zlecenie, o dzieło

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Uzyskanie doświadczenia zawodowego

  • Zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

  • Pakiet benefitów : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np. do okularów czy kursów językowych.

ID 29466

Numer ref.: MAKO