top of page

Analityk/Analityczka IT

Dla naszego klienta, który jest liderem w realizacji prac badawczo-rozwojowych z obszaru informatyki medycznej poszukujemy osoby na stanowisko Analityk / Analityczka IT.

Wymagania:

· Min. 1,5 roku doświadczenia w pracy w projekcie informatycznym w roli analityka w branży medycznej lub pokrewnej,

· doświadczenie pracy w metodologii Scrum;

· znajomość oprogramowania Jira oraz Confluence,

· znajomość UML i BPMN,

· Język angielski min B2.

· znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,

· Doświadczenie w analizie wymagań użytkownika, rozwoju i utrzymania systemów, wdrażania nowych funkcjonalności,

· Wysoki poziom komunikacji z przedstawicielami zespołów biznesowych zwłaszcza z branży medycznej i IT.

Zadania:

· ścisła współpraca z programistami, testerami oraz projektantem UI/UX,

· testowanie i wdrażanie produktu.

· uczestnictwo w pełnym procesie projektowym aplikacji webowych od koncepcji do wdrożenia produktu,

· współpraca z Klientami firmy,

· tworzenie specyfikacje wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,

Oferujemy:

· przestrzeń do inicjatywy;

· ciekawe projekty i możliwość rozwoju;

· dużą samodzielność w realizacji zadań;

· umowa o pracę lub kontrakt B2B (z 20 płatnymi dniami wolnymi w przypadku B2B)

· elastyczne godziny pracy;

· możliwość pracy 100% zdalnie lub w jednym z biur Klienta w: Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim

· liczne benefity

ID: ANZD

Nr ref: 36218