top of page

Analityk finansowy w dziale kontrolingu (praca zdalna)

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Główne obowiązki na stanowisku:

  • przygotowywanie planów finansowych

  • monitoring płatności i kosztów

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych

  • tworzenie i kontrola realizacji budżetu

  • doskonalenie istniejących procesów

  • ścisła współpraca z działem księgowości i pozostałymi działami firmy

Oczekiwania od kandydatów:

  • doświadczenie w obszarze kontrolingu (min. 1 rok)

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • analityczny umysł

  • znajomość programu Ms Office

  • umiejętność poruszania się w bazach danych i arkuszach kalkulacyjnych

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce

ID: 29781

Numer ref.: NISO