top of page

Asystent biurowy z j. francuskim - praca hybrydowa

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Warszawa, praca hybrydowa Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Dbanie o poprawny obieg dokumentów

  • Weryfikacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w języku francuskim

  • Praca w systemie SAP

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Otwartość na pracę w obszarze księgowości międzynarodowej

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na pełen etat

  • Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy - kursy, szkolenia

ID 31632 Numer ref.: NISO