Asystent ds. księgowych (bez doświadczenia) - praca z językiem niemieckim - od zaraz

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • monitorowanie kont w celu identyfikacji zaległych płatności

  • kontrola zobowiązań, które pojawiają się na kontach klientów biznesowych firmy

  • kontaktowanie się z dłużnikami, celem odzyskania należności (mail, telefon)

  • raportowanie, analizowanie danych oraz przygotowywanie dokumentów

  • współpraca z osobami z działu windykacyjnego

  • przestrzeganie ścisłych reguł, standardów i przepisów prawnych

  • uzupełnianie wiedzy branżowej

  • obsługiwanie nowoczesnych programów księgowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1)

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Możliwość zdobycia i wyspecjalizowania posiadanych umiejętności z zakresu obsługi klienta, pod kątem księgowo-finansowym

  • Umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych z klientami biznesowymi

  • Dostępność do pracy na pełen etat w standardowych godzinach biurowych

  • Chęć rozwoju w obszarze księgowym, finansowym i innych pochodnych

  • Pracę hybrydową (1-2 razy w ciągu tygodnia z biura które mieści się w Warszawie)

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, dla każdego kandydata, od pierwszego dnia współpracy

  • Stabilizację zawodową - możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz onboarding

  • Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Szansę na rozwój zawodowy

  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

ID 47239

Numer ref.: MAKO