Asystent Działu SocialMedia - praca z językiem niderlandzkim (od zaraz)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Kraków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja danych, filmów i treści, zawartych w publikacjach

  • Weryfikacja filmów/nagrań umieszczanych na portalach

  • Analiza treści, pod kątem zachowania przepisów

  • Akceptacja lub odrzucanie wstawianych treści

  • Wykonywanie pracy zgodnie z ustalonymi procedurami

  • Akceptowanie lub odrzucanie treści internetowych

  • Analiza treści pod kątem ich zgodności z regulaminem

  • Analiza treści, usuwanie treści niezgodnych z regulaminem

  • Codzienna praca z wykorzystaniem Social Media

  • Kontakt z klientem biznesowym

Wymagania:

  • Znajomość języka niderlandzkiego B2/C1oraz znajomość języka angielskiego B2

  • Otwartość i komunikatywność

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz oceny

  • Zainteresowanie obszarem Social Media, IT itp.

  • Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe oraz zainteresowanie branżą

  • Zainteresowanie branżą i chęć rozwoju w jej kierunku

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat (pon-pt)

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Prace w standardowych godzinach biurowych od pon do pt.

  • Umowę o prace, od pierwszego dnia współpracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych

  • Możliwość wykorzystania języków obcych w praktyce

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego

  • Szkolenie stanowiskowe oraz dodatkowe kursy językowe

  • Praca zdalna lub hybrydowa z siedziby firmy (Kraków)

ID  51362

Numer ref.:  MAKO