top of page

Asystent księgowości z niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Wprowadzanie, procesowanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie,

  • Współtworzenie i optymalizacja procesów w zakresie prowadzonych działań,

  • Kontakt mailowy i/lub telefoniczny z klientem wewnętrznym,

  • Współpraca z działami finansowymi w Polsce oraz w innych krajach,

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2/C1)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2),

  • Dobra organizacja pracy i gotowość do wykonywania powtarzalnych zadań - praca na systemach,

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z Klientem oraz w pracy na zaawansowanych systemach biznesowych,

  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika,

  • Stały kontakt z j. obcymi w codziennej pracy,

  • Realne możliwości awansu, rozwoju zawodowego i przechodzenia na inne projekty,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta multisport i in.

  • Pracę w przyjaznym międzynarodowym zespole specjalistów

ID 50719 Numer ref.: MARTY