Doradztwo profesjonalne, I-Cloud - praca hybrydowa w Warszawie

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi firmy

  • Codzienny kontakt z klientami w języku niemieckim

  • Realizacja planów sprzedażowych, założonych przez pracodawcę

  • Przeprowadzanie połączeń wychodzących i przychodzących

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów (opcjonalnie)

  • Analiza potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań

  • Dbanie o dokładność i aktualność danych klientów w systemie

  • Raportowanie wyników sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimalne roczne doświadczenie w obsłudze klienta, obsłudze zamówień, sprzedaży - mile widziane w sprzedaży wewnętrznej

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i osiągania celów sprzedażowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność słuchania i doradzania sprzedażowego

  • Umiejętność negocjacji i przekonywania klientów

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę hybrydową z nowoczesnego biura w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Dodatkowe premie finansowe, uzależnione od wyników sprzedażowych

  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisk

  • Możliwość wieloletniej współpracy z firmą i awansów wewnątrz firmy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pakiet szkoleń dodatkowych

ID  52011

Numer ref.:  MAKO