top of page

Inżynier Wsparcia Sprzedaży Cisco

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta poszukujemy specjalistę na stanowsiko Inżynier Wsparcia Sprzedaży Cisco.

Wymagamy od ciebie:

·5 + lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

·Minimalny poziom język angielskiego na poziomie B2 (umożliwiającym swobodną komunikację, w tym techniczną);

·Skończone studia w kierunkach Informatyki, Robotyki lub Mechatroniki;

·Umiejętność pracy pod presją czasu i umiejętności analityczne;

·Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność budowania relacji i współdziałania w ramach realizacji prowadzonych projektów;

Twoje obowiązki:

·Kierować projektami

·Brać odpowiedziałność za proces presales i sprzedaży rozwiązań opartych o technologie Cisco

·Dbać o stałe podnoszenie kompetencji i umiejętności pracowników firmy w obszarze technologii IT.

·Poszukiwać potencjały / szanse w powyższych obszarach, następnie ich realizować i optymalizować;

·Prowadzić instruktaż i szkolenia użytkowników końcowych z wdrożonych produktów w zakresie bieżącej administracji;

Oferujemy:

·Praca w nowoczesnej organizacji;

·Umowa o prace albo B2B kontrakt;

·Prywatna opieka medyczna, karta sportowa;

·Niezbędne narzędzia pracy oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

ID: ANZD

Nr ref.: 38905