top of page

Junior Payroll Specialist with Spanish - Remotely

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Zdalnie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Zbieranie i analiza danych płacowych

  • Współpraca z dostawcą usług kadrowo-płacowych

  • Dostarczanie danych wejściowych do listy płac

  • Zarządzanie i ogólna koordynacja danych i nadzór nad systemami pracowników

Wymagania:

  • Język ang. min. B2 i hiszpański na poziomie C1

  • Min. rok doświadczenia w obszarze płac

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Analityczny umysł

  • Umiejętność proaktywnego rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja, umiejętność pracy w zespole oraz proaktywne podejście

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Kompleksowy program wdrożeniowy, szkolenia

  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku

  • Rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji, klarowna ścieżka rozwoju.

  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, kursy językowe, Mybenefit etc.)

ID  51487

Numer ref.:  JAOK