top of page

Key Account Manager

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz utrzymanie relacji z powierzonymi klientami

  • Realizacja planów sprzedaży i dążenie do maksymalizacji ich wyników

  • Monitorowanie nowych inwestycji w podległym regionie i identyfikowanie możliwości biznesowych

  • Negocjowanie warunków współpracy z nowymi klientami

  • Analiza trendów rynkowych i konkurencji

  • Współtworzenie ofert handlowych oraz umów

  • Przygotowywanie okresowych raportów wyników sprzedaży

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B, niezależnie od branży

  • Umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych

  • Znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie B2

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • Zorientowania na wynik i determinacji w dążeniu do celu

  • Łatwości nawiązywania kontaktów i komunikatywności

  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych

  • Odpowiedzialności w wypełnianiu powierzonych obowiązków

  • Prawa jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, samochód służbowy)

  • Możliwość udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje

ID 49106 Numer ref.: KACZ