top of page

Kontrola jakości (operator maszyn pomiarowych)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Lębork

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości podczas różnych etapów procesu produkcyjnego

  • Analiza i ocena produktów w oparciu o ustalone kryteria jakościowe

  • Identyfikacja i dokumentacja wszelkich nieprawidłowości oraz niedoskonałości

  • Współpraca z innymi działami w celu poprawy procesów produkcyjnych

  • Monitorowanie zgodności z normami i regulacjami branżowymi

  • Przygotowywanie raportów z wynikami kontroli i działań korygujących

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kontrolą jakości w firmie produkcyjne

  • Znajomość technik oceny i analizy jakości produktów

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

  • Znajomość narzędzi i metod kontroli jakości

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

ID 47238

Numer ref.: JAKU