Koordynator procesów księgowo-administracyjnych - praca z językiem niemieckim

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych czynności, związanych z procesami księgowymi i administracyjnymi

  • Świadczenie profesjonalnego wsparcia

  • Praca w systemach międzynarodowych (SAP/Salesforce)

  • Kontakt z klientami biznesowymi firmy

  • Obsługa komunikatorów

  • Analiza danych i tworzenie raportów na potrzeby klienta

  • Udział w migracji procesów księgowych i administracyjnych

  • Kontrolowanie należności na kontach klienta

  • Tworzenie upomnień o zapłatę

  • Współpraca z działem windykacji oraz pozostałymi działami

  • Tworzenie dokumentacji biznesowej

  • Korespondencja z klientami i innymi działami księgowymi w firmie,

  • Przygotowywanie analiz i raportów

  • Praca w systemach specjalistycznych - SAP/Salesforce

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego, na poziomie minimum B2

  • Doświadczenie zawodowe, związane z działami AP/AR, obsługą klienta itp (minimum rok)

  • Znajomość procesów księgowych

  • Zainteresowanie tematyką księgową oraz chęć dalszego rozwoju w tym zakresie

  • Dyspozycyjności do pracy na pełen etat

Oferta naszego klienta:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie

  • Jasna ścieżka rozwoju zawodowego

  • Sprzęt służbowy, potrzebny do wykonywania codziennych obowiązków

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport, my benefit platforma i inne)

  • Pracę zdalną lub z placówek firmy: Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków lub prace zdalną z dowolnego miasta w Polsce

  • Udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku u klienta z stabilną pozycją na rynku

  • Jasna ścieżka kariery, możliwości podnoszenia kompetencji

ID 29474

Numer ref.: MAKO