top of page

Księgowy/a RtR z j. angielskim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Łódź

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

• Rekoncyliacje kont

• Procesowanie transakcji, księgowanie wyciągów bankowych

• Księgowania w księdze głównej

• Księgowanie w obszarze środków trwałych, ich ewidencji i amortyzacji

• Kontrola sald należności i zobowiązań, wyjaśnianie nieścisłości

• Weryfikacja rachunku zysków i strat

• Przygotowanie dokumentów do sprawozdania finansowego

• Udział w zamknięciach miesiąca/roku

• Tworzenie raportów i zestawień

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, księgowość, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne)

• Minimum roczne doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej (AP/AR/GL)

• Biegła znajomość języka angielskiego,

• Znajomość standardów US GAAP będzie dodatkowym atutem

• Praktyczna znajomość MS Excel oraz programu SAP

Nasz Klient oferuje:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

• Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe

• Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku

• Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji

• Możliwości rozwoju - ścieżki kariery

• Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych

• Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

ID 48003

Numer ref.: MARTY