top of page

Księgowy ds. należności z j. niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

 • Procesowanie i księgowanie transakcji

• Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym

• Kontakt z klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności

• Monitoring terminowego regulowania należności

• Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Wymagania:

 • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości (AR)

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego

• Doskonała organizacja pracy własnej

• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Nasz Klient oferuje:

 • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

• Umowę o pracę

• Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

• Pakiet benefitów pozapłacowych

• Pracę w nowoczesnym biurze , model hybrydowy

ID  52184

Numer ref.:  MARTY