top of page

Lakiernik

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Gniezno

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie powierzchni metalowych do zabezpieczenia antykorozyjnego

  • Czyszczenie elementów przed malowaniem, odtłuszczanie przy pomocy natrysku wodnego (czyściwo)

  • Zawieszanie elementów do malowania na zawiesiach

  • Przygotowanie farb do malowania, dobór, rozcieńczanie, rozlewanie do pistoletu

  • Dobór odpowiednich składników materiałów w zależności od wymogów technicznych

  • Natryskowe malowanie ram i wałków stalowych (jedno lub kilkuwarstwowe) pistoletem pneumatycznym w kabinie lakierniczej

  • Dokonywanie pomiarów i rozliczeń robót malarskich

  • Czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia jako lakiernik/malarz.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00).

  • Zdolność do czytania rysunków technicznych i dokumentacji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość uzależniona od doświadczenia).

  • Umowę o pracę.

  • Premię kwartalną.

  • Odzież roboczą (3 komplety, prane przez firmę).

Dodatkowe benefity:

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet medyczny

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Karta sportowa

  • Wczasy pod gruszą

  • Imprezy integracyjne

  • Dofinansowanie do dojazdów powyżej 35 km

  • Bony z okazji świąt Bożego Narodzenia ślubu oraz narodzin dziecka.

ID  52726

Numer ref.:  OLVA