Mail Migration - obsługa klienta biznesowego z jez. niemieckim - praca zdalna

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Codzienny kontakt z klientem w języku niemieckim, poprzez mail i chat

  • Analiza i weryfikacja danych w systemie

  • Przeprowadzanie migracji danych z istniejących systemów poczty elektronicznej

  • Raportowanie postępu prac

  • Identyfikacja problemów technicznych i ich naprawa

  • Koordynacja prac w ramach zespołu migracyjnego oraz bieżąca pomoc członkom zespołu

Wymagania:

  • Język niemiecki i angielski na poziomie min. B2

  • wymagana znajomość systemów takich jak: Lotus Domino lub Microsoft Exchange

  • Znajomość skryptów PowerShell jest dodatkowym atutem

  • minimum roczne doświadczenie związane z podobnym stanowiskiem

  • umiejętności analitycznych i oceny treści

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

  • umiejętności organizowania pracy własnej

  • otwartości na nowe wyzwania zawodowe oraz chęci do nauki

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • PRACĘ W PEŁNI ZDALNĄ (z dowolnego miejsca w Polsce)

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • okazję rozwoju w międzynarodowej firmie

  • pakiet benefitów pozapłacowych

ID 39275 Numer ref.: JAKU