top of page

Manager ds. Sprzedaży w Agencji Rekrutacyjnej lub w APT

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

W związku z rozwojem struktur L.M. Group, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową na stanowisku:

Lokalizacja:  Praca hybrydowa z jednego z naszych biur we Wrocławiu, Poznaniu lub Gdańsku

Zadania na stanowisku:

  • Proaktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych i/lub usług agencji pracy tymczasowej do nowych klientów na terenie Polski

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Ciągłe badanie potrzeb rynkowych

  • Współpraca z działami operacyjnymi oraz działem marketingu

  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych

  • Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług HR-owych

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Konsekwencja w dążeniu do celu

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • Entuzjazm na co dzień

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży agencji HR

  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnej realizacji procesów rekrutacyjnych

  • W przypadku APT, mile widziana znajomość przepisów dot. prawa pracy (w tym legalizacji pracy cudzoziemców)

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet finansowy z nielimitowanym bonusem

  • Pracę zdalną lub hybrydową z jednego z naszych biur: Warszawa, Wrocław, Poznań lub Gdańsk

  • Elastyczną formę zatrudnienia (w tym umowa o pracę)

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

  • Samochód, laptop, telefon

  • Szkolenia

  • Opiekę medyczną

ID  51183

Numer ref.:  KACZ