Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim (praca zdalna)

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

• praca z dokumentacją w języku niemieckim

• obsługa klienta w języku obcym

• zarządzanie bazą danych i jej aktualizacja

• przygotowywanie raportów

• Prowadzenie korespondencji

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

• otwartość na nowe doświadczenia

• umiejętność dobrej organizacji pracy

Nasz Klient oferuje:

• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

• liczne benefity pozapłacowe takie jak Karta Multisport, Opieka medyczna,

• szkolenie stanowiskowe oraz kursy językowe

• pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce

ID 34792

Numer ref.: NISO