Młodszy księgowy, pracownik AP z językiem niemieckim - praca hybrydowa

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Poznań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie codziennych zadań związanych z płatnościami

  • Weryfikacja dokumentów wchodzących w skład obowiązków AP

  • Terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Trzymanie się określonych procedur i zasad ustalonych w firmie

  • Sprawdzanie i księgowanie przychodzących faktur, not kredytowych i innych dokumentów księgowych

  • Analiza faktur przychodzących i pozostałych dokumentów

  • Kontakt z dostawcami i partnerami biznesowymi w zakresie AP

  • Przetwarzanie danych i raportowanie okresowe (cykliczne lub na życzenie klienta)

  • Przygotowywanie kosztorysów

  • Weryfikacja płatności- współpraca z działem windykacji

  • Udział w rozmowach między spółkami

  • Podstawowe działanie audytowe

  • Aktualizowanie instrukcji roboczych i pozostałych dokumentów

  • Aktywne wspieranie zespołu

  • Pozostałe obowiązki działu AP - zgodnie z aktualnymi potrzebami

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego B1/B2 oraz języka niemieckiego B2/C1

  • możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Doświadczenie w dziedzinie księgowości lub administracji/obsługi klienta biznesowego - minimum pół roku

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zdolności do swobodnej komunikacji

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę hybrydową lub stacjonarną w siedzibie firmy

  • Sprzęt niezbędny do pracy

  • Szkolenia wdrożeniowe na stanowisko

  • Benefity (opieka medyczna, multisport, dodatkowy dzień wolny - 24 grudnia, oraz system premiowy, po powrocie do biura: dodatki finansowe do lunchu, owocowe dni i inne.)

ID 48226

Numer ref.: MAKO