Młodszy specjalista ds. weryfikacji treści internetowych - wymagany język niemiecki

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Kraków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • weryfikacja danych językowych, treści zawartych w wpisach oraz materiałach, publikowanych w social mediach

  • ocena powyższych, zgodnie z wymaganiami i procedurami

  • decydowanie o udostepnieniu lub usunięciu treści

  • umiejętność oceny

  • analiza treści, usuwanie treści niezgodnych z regulaminem

  • codzienna praca z wykorzystaniem Social Media

  • prace administracyjne oraz drobne tłumaczenia

  • wykonywanie raportów z codziennej pracy

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2/C1 a także komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętności analizowania danych

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zainteresowanie obszarem Social Media/informatycznym

  • chęć rozwoju w tym zakresie

  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku, w standardowych godzinach

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • pracę na podstawie umowy o pracę, od pierwszego dnia współpracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych

  • możliwość wykorzystania języków obcych w praktyce, poprzez codzienny kontakt z językami

  • szkolenie stanowiskowe oraz dodatkowe kursy językowe

  • praca stacjonarna z siedziby firmy (Kraków)

ID 47900

Numer ref.: MAKO