top of page

Operator wózka widłowego UDT

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Gdańsk Stogi

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Rozładunek i załadunek towarów na platformy i regały

  • Wykonywanie prac transportowych w obrębie zakładu.

  • Dbałość o dokładność i precyzję w trakcie manipulacji towarem.

Wymagania:

  • Posiadania ważnego certyfikatu operatora wózka widłowego UDT WJO1

  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych - mile widziane

  • Gotowość do pracy na dwie zmiany

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa

  • Umowa zlecenie

  • Pracę na nowoczesnym składzie magazynowym

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Praca w przyjaznym zespole

ID  52706

Numer ref.:  OLVA