top of page

Operator wózka widłowego z UDT kat. II WJO

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Gdańsk

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  •  Rozładunek / załadunek ciężarówek

  • Przewóz, paletowanie, składowanie na magazynie

  • Bezpieczna obsługa wózków widłowych, zgodnie z przepisami i procedurami UDT.

  • Przestrzeganie procedur przy przyjmowaniu i wydawaniu materiałów.

Wymagania:

  •  Posiadania ważnego certyfikatu operatora wózka widłowego (UDT kat. II WJO

  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych. - 1 rok (warunek konieczny)

  • Sprawności fizycznej.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + benefity.

  • Pracę na nowoczesnym składzie magazynowym.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

  • Praca w przyjaznym zespole.

  • Jest możliwość organizacji dojazdów.

ID  52731

Numer ref.:  OLVA