top of page

Opiekun Klienta Biznesowego z j. niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Wrocław

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego firmy

  • Obsługa połączeń i maili przychodzacych i wychodzacych

  • Praca w obszarze wsparcia klienta z zakresu finansów i wsparcia technicznego

  • Rozwiązywanie pytań oraz zapewnienie wysokiej jakości usług

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego B2/C1

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego B2

  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

  • Dostępność do pracy na pełen etat

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet benefitów (karta multisport)

  • Imprezy integracyjne, okolicznościowe

  • Szkolenie wdrażające na stanowisko

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Biuro w dogodnej lokalizacji, blisko stacji metra (możliwość Home Office)

ID 48313

Numer ref.: MARTY