top of page

Początkujący operator maszyn

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Wrocław

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Cięcie elementów do odpowiedniej długości.

  • Wczytywanie programów i parametrów do maszyny.

  • Dostosowywanie maszyny do konkretnej operacji..

  • Weryfikowanie poprawności wykonanego elementu z rysunkiem technicznym.

  • Sprawdzanie czy maszyna jest poprawnie ustawiona.

  • Naniesienie ewentualnych poprawek do ustawień maszyny.

Wymagania:

  • Przede wszystkim chęć do rozwoju i nauki.

  • Mile widziane, ale nie wymagane - doświadczenie w obszarze obróbki metali i obsługi pras krawędziowych

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego - u nas rozwiniesz tę umiejętność

  • Nauczymy Cię obsługi maszyn, rozwiniemy Twoją umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Wynagrodzenie - 27 zł brutto + 300 zł przy pit 2

  • Umowa zlecenie

  • Praca na dwie zmiany (po 12h) lub na 3 zmiany (praca po 8h) w zależności od grafiku

  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118

APLIKUJ LUB ZADZWOŃ rekruter Emilia - 665 041 142

ID 47955

Numer ref.: EMWI