top of page

Praca w korporacji - bez doświadczenia - German

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Wprowadzanie, procesowanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie,

  • Przyjmowanie zamówień oraz ich realizacji

  • Wykonywanie codziennych zadań z oddelegowaniem poważniejszych problemów do przełożonego

  • Analiza zapytań mailowych oraz kontakt telefoniczny z klientem wewnętrznym

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2)

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych

  • kilkumiesięczne doświadczenie w obsłudze klienta / administracji będzie dodatkowym atutem

  • znajomość pakietu MS Office,

  • dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe

  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku

  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Sodexo, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

ID 48250

Numer ref.: MARTY