top of page

Praca w księgowości z j. niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

• praca z dokumentacją w języku niemieckim

• obsługa klienta w języku niemieckim

• zarządzanie bazą danych i jej aktualizacja

• przygotowywanie raportów

• prowadzenie korespondencji

• księgowanie wyciągów bankowych i alokacja płatności przychodzących

• utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1)

komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

• otwartość na nowe doświadczenia

• umiejętność dobrej organizacji pracy

• nie wymagamy doświadczenia

Nasz Klient oferuje:

• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

• liczne benefity pozapłacowe takie jak Karta Multisport, Opieka medyczna,

• szkolenie stanowiskowe oraz kursy językowe

• szansę pracy w firmie o międzynarodowych zasięgach

ID 47154

Numer ref.: MARTY