top of page

Praca Zdalna - Administrator ds. HR z jęz. niemieckim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Odpowiadanie na zapytania związane z procesami HR

  • Administrowanie danymi w systemie - ich monitoring i aktualizacja

  • Zapewnianie wsparcia administracyjnego w różnych obszarach (m.in. zarządzanie podróżami służbowymi, rejestracja czasu pracy)

  • Udział w projektach wdrożeniowych i tranzycji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języków: niemieckiego i angielskiego - warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy w środowisku SSC/BPO lub w dziale HR

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

  • Pakiet benefitów obejmujących opiekę medyczną, kartę multisport, kursy językowe

  • Możliwość dalszego rozwoju, klarowna ścieżka kariery

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca zdalna z dowolnego miejsca w Polsce.

ID 38938

Numer ref.: PAMA