top of page

Pracownik produkcji

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Wrocław

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Skręcanie regałów oraz mebli,

  • Skręcanie detali różnej wielkości zgodnie z instrukcjami montażu,

  • Sprawdzenie, czy produkty nie mają wad fabrycznych.

Wymagania:

  • Brak przeciwskazań do pracy na produkcji,

  • Chęć do rozwoju - chcesz w przyszłości być operatorem maszyn? Świetnie, u nas możesz zdobyć praktykę.

  • Chęci do pracy,

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa zlecenie

  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118

  • Możliwość awansu i nauki obsługi maszyn

  • Jedna zmiana od 6 (praca po około 8-10h)

ID 47981

Numer ref.: EMWI