top of page

Pracownik produkcji węży specjalnych

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Dopiewo

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Formowanie kształtu węży gumowych po poprzez naciąganie na metalowe formy;

  • Przyklejanie oraz mocowanie dodatkowych elementów węży np. nyple (wętylki), sprężyny, obręcze, łączniki etc.);

  • Weryfikacja zgodności z instrukcją / rysunkiem technicznym;

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego - mile widziane

  • Chęci do pracy w trybie 3-zmianowym.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o prace tymczasową.

  • Wynagrodzenie: od 4700 do 6500 zł brutto

  • 100 zł co miesiąc na automaty spożywcze.

  • Dofinansowanie do dojazdów.

ID  52737

Numer ref.:  OLVA