top of page

Rekruter

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group, który został utworzony w 1987 roku. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci oddziałów rozmieszczonych w Polsce i Izraelu, L.M. Group stał się liderem w obszarze rekrutacji stałych i tymczasowych i świadczy swoje usługi setkom podmiotów i organizacji z różnych sektorów, zarówno firm BPO/SSC jak i branży produkcyjnej. W związku z rozwojem struktur L.M. Group, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową w strukturach firmy:

Lokalizacja: Polska

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska średniego i wyższego szczebla

  • Realizacja założonych planów rekrutacyjnych

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi kanałami, m.in. poprzez social media, metodą direct search

  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby sprawnej realizacji procesów

  • Współpraca z innymi rekruterami

  • Bieżąca administracja bazy danych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Min. roczne doświadczenie w realizacji projektów w agencji rekrutacyjnej

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Determinacja i nastawienie na realizację celów

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do przyjazdu do biura w Poznaniu co 2-3 miesiące

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny miesięczny system premiowy

  • Pracę zdalną;

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Komputer i telefon służbowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

ID 44354

Numer ref.: KACZ