top of page

Samodzielna księgowa w biurze rachunkowym

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Poznań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

• Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych dla klientów biura

• Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych

• Rozliczanie podatków i ZUS

• Udzielanie wsparcia klientom w zakresie kwestii podatkowych i księgowych

• Współpraca z zespołem w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientów

Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako księgowy lub w podobnej roli

• Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów lub rachunkowości będzie dodatkowym atutem

• Znajomość programów księgowych (Symfonia lub Optima)

• Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych

• Sumienność, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia oraz pakiet benefitów

• Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące

ID

Numer ref.: JAKU