Samodzielny księgowy - praca hybrydowa z Warszawy (dział księgowości polskiej)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Sporządzanie i składanie deklaracji, podatkowej

  • Tworzenie CIT, PIT oraz IFT, PCC, ORD

  • Weryfikowanie danych i ewentualna korekta, w przypadku błędów

  • Naliczanie podatku odroczonego

  • Weryfikacja ksiąg pod kątem prowadzenia kont klientów firmy

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (kwartalnych oraz na specjalne życzenie klienta)

  • Udział w fakturowaniu obsługiwanych klientów (ssk)

  • Organizacja pracy w tym planowanie pracy zespołu księgowego

  • Doraźne wsparcie pozostałych zespołów

  • Wsparcie klienta biznesowego

Wymagania:

  • Język angielski: B2 (minimum)

  • Około 2 lata doświadczenia na stanowisku w pełnej księgowości polskiej

  • Znajomość polskich przepisów księgowych

  • Bieżące uzupełnianie wiedzy z tego zakresu

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, w skali miesiąca

  • Pracę na podstawie umowy o pracę (od pierwszego dnia zatrudnienia)

  • Start pracy między 6.00 a 9.00 - do ustalenia

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (brak ustalonych dni i ich ilości w ciągu miesiąca)

  • Około 1-mieisęczne stacjonarne wdrożenie na stanowisko

  • Pakiet benefitów dodatkowych: EnelMed, dofinansowanie do Multisport,1,5 godziny angielskiego w skali tygodnia, ubezpieczenie grupowe na życie, Polecenia pracownicze, Imprezy integracyjne bogaty pakiet benefitów:

  • Możliwość rozwoju zawodowego (stanowiska liderskie)

ID  5348

Numer ref.:  MAKO