Samodzielny Specjalista od spraw kadrowo-płacowych - praca z językiem polskim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • Przygotowywanie umów o pracę, aneksów oraz pozostałej dokumentacji

  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń dla pracowników firmy

  • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS

  • Obsługa benefitów pracowniczych

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy

  • Rejestracja urlopów, zwolnień lekarskich itp. wysyłanych przez pracowników

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia branżowego

  • motywacja do dalszego rozwoju zawodowego, związanego z działem kadr i płac

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • otwartość do podjęcia pracy stacjonarnej

  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, kadrowo-płacowych

  • mile widziany język angielski oraz wykształcenie kierunkowe, jednak nie jest to wymóg konieczny

  • Praca stacjonarna - zlokalizowanego w Warszawie (możliwość pracy z domu, w skali 23 dni w roku)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i dokształcania się w zakresie kadrowo-płacowym, dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Benefity: miedzy innymi karta multisport, dofinansowanie do nauki języków, zniżki na produkty firmowe

ID 48554 Numer ref.: MAKO