top of page

SAP GRC Manager

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Praca zdalna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Projektowanie, testowanie, rozwiązywanie problemów i utrzymywanie roli SAP na platformie Mercury,

  • Audyt i monitorowanie środowisk SAP pod kątem obowiązującej zgodności

  • Zapewnianie pełnej integracji standardów bezpieczeństwa aplikacji z systemami

  • Opracowanie tymczasowego zautomatyzowanego rozwiązania do raportowania aplikacji GRC za pośrednictwem ABAP, VBA, SQL, Python lub JAVA

  • Kierowanie wdrażaniem i integracją SAP GRC Access Control (AC), Business Role Management (BRM), XITing, Greenlight

Wymagania:

  • Ponad 5 lat doświadczenia w SAP Security and Role Design and Maintenance dla następujących produktów SAP: ECC, CRM - C4C, SRM, BW HANA, Business Objects, CLM, BPC, SAP Security Administration

  • Znajomość kluczowych procesów i metodologii związanych z dostarczaniem użytkowników, definicjami ról, analizą SOD dla systemów SAP (ECC, SRM, BPC itp.)

  • Co najmniej jedno kompleksowe wdrożenie projektu roli SAP lub doświadczenie w zakresie wsparcia i co najmniej jedno pełne wdrożenie SAP GRC 10.0/10.1/12 Access Control

  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu ticketowego (i spełnianiu wskaźników SLA)

  • Dobra znajomość procesów biznesowych takich jak RtR, PtP, OtC, Customer Relationship)

  • Znajomość języka angielskiego - min. B2

Nasz Klient oferuje:

  •  Prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie,

  • Elastyczny czas pracy, spotkania integracyjne, program poleceń,

  • Dodatkowe benefity socjalne, szkolenia i kursy wewnętrzne, Multisport, bonus świąteczny, bonus półroczny i wiele innych

ID  51344

Numer ref.:  JAKO