top of page

Senior Accountant - Supervisor

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Radom

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Sporządzanie deklaracji PIT/CIT/VAT;

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek wyników, sprawozdanie z przepływów pieniężnych);

  • Sporządzanie raportów finansowych zgodnie w wymaganiami klientów.

  • Weryfikacja księgowań prowadzonych przez młodszych i samodzielnych księgowych na kontach księgi głównej zgodnie z obowiązującymi standardami rachunkowości;

  • Sporządzanie miesięcznej/kwartalnej/rocznej sprawozdawczości finansowej;

  • Nadzorowanie procesu księgowania aktywów, amortyzacji, przeszacowywania;

  • Przygotowywanie i rejestrowanie zapisów księgowych;

Wymagania:

  • Potrafisz nadzorować pracę młodszych i samodzielnych księgowych.

  • Masz doświadczenie w pracy w księgowości lub biurze rachunkowym, znasz polskie zasady rachunkowości,

  • Masz wiedzę dotyczącą procesów księgowych i finansowych;

  • Masz doświadczenie w procesie sporządzania oraz badania sprawozdań finansowych;

  • Posługujesz się językiem angielskim;

  • Posiadasz dobrą znajomość i swobodę w posługiwaniu się informatycznymi systemami księgowymi (znajomość Symfonii/Optimy będzie atutem);

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym;

  • Możliwość kształtowania kierunków rozwoju firmy;

  • Codzienna bliska współpraca z partnerami biznesowymi wysokiego szczebla w organizacji;

  • Jasno określona ścieżka rozwoju wspierająca rozwój kompetencji;

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowych);

  • Rozbudowany program benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kursy językowe;

  • Międzynarodowe środowisko pracy.

ID  52849

Numer ref.:  JAKO