top of page

Specjalista ds. administracji i wsparcia biznesu

Do naszego nowego biura we Wrocławiu, szukamy osoby na stanowisko Administration and Business Support Specialist. Możemy być Twoim pierwszym pracodawcą, jesteśmy otwarci na kandydatury osób, które są na początku swojej kariery zawodowej w obszarze miękkiego lub twardego HR. Zależy nam na współpracy z osobami otwartymi i chętnymi do nauki. Głównym zadaniem Administration and Business Support Specialist, będzie zapewnienie wsparcia administracyjnego oraz biznesowego. Osoba ta będzie realizowała różne zadania biurowe, takie jak zarządzanie dokumentacją, rekrutacje, a także udzielanie wsparcia w zakresie sprzedaży. Chęć rozwoju i zaangażowanie będą kluczowe dla sukcesu na tym stanowisku.

Miejsce pracy: Wrocław, praca hybrydowa

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w procesach kadrowych, kompletowanie i archiwizacja dokumentów

  • Redagowanie i wystawianie ogłoszeń o pracę oraz selekcja CV

  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych i kontakt z kandydatami

  • Pomoc w kontakcie z zewnętrznymi podmiotami, w tym urzędami, klientami, usługodawcami

  • Support w działaniach sprzedażowych

  • Wsparcie przełożonego we wszystkich prowadzonych działaniach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office

  • Otwartość na naukę i zaangażowanie

  • Elastyczność i dyspozycyjność

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wielozadaniowość

  • Odpowiedzialność i chęć samodzielnego działania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + premia

  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni - biuro, 2 dni - HO, z możliwością stałej pracy stacjonarnej

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Systematyczny rozwój i udział w różnych projektach

  • Zdobycie doświadczenia w branży HR i nie tylko

ID MAJA Numer ref.: WRO