top of page

Specjalista ds. administracji i wsparcia biznesu

Do naszego nowego biura w Gdańsku, szukamy osoby na stanowisko Administration and Business Support Specialist. Możemy być Twoim pierwszym pracodawcą, jesteśmy otwarci na kandydatury osób, które są na początku swojej kariery zawodowej w obszarze miękkiego lub twardego HR. Zależy nam na współpracy z osobami otwartymi i chętnymi do nauki. Głównym zadaniem Administration and Business Support Specialist, będzie zapewnienie wsparcia administracyjnego oraz biznesowego. Osoba ta będzie realizowała różne zadania biurowe, takie jak zarządzanie dokumentacją, rekrutacje, a także udzielanie wsparcia w zakresie sprzedaży.

Chęć rozwoju i zaangażowanie będą kluczowe dla sukcesu na tym stanowisku. Miejsce pracy: Gdańsk, praca hybrydowa

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w procesach kadrowych, kompletowanie i archiwizacja dokumentów

  • Redagowanie i wystawianie ogłoszeń o pracę oraz selekcja CV

  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych i kontakt z kandydatami

  • Pomoc w kontakcie z zewnętrznymi podmiotami, w tym urzędami, klientami, usługodawcami

  • Support w działaniach sprzedażowych

  • Wsparcie przełożonego we wszystkich prowadzonych działaniach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office

  • Otwartość na naukę i zaangażowanie

  • Elastyczność i dyspozycyjność

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wielozadaniowość

  • Odpowiedzialność i chęć samodzielnego działania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + premia

  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni - biuro, 2 dni - HO, z możliwością stałej pracy stacjonarnej

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Systematyczny rozwój i udział w różnych projektach

  • Zdobycie doświadczenia w branży HR i nie tylko

ID KACZ Numer ref.: POM