Specjalista ds. Księgowości AP z j. niemieckim - PRACA ZDALNA

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie procesów księgowych działu AP

  • Przetwarzanie faktur

  • Kontaktowanie się z dostawcami i partnerami biznesowymi w języku niemieckim

  • Dokonywanie reklasyfikacji

  • Przygotowywanie raportów, dokumentacji

  • Sprawdzanie, czy transakcje są księgowane zgodnie z polityką rachunkowości

  • Procesowanie transakcji, księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych

Wymagania:

  • Ok. 2-letnie doświadczenie w obszarze księgowości AP

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Znajomość pakietu Microsoft Office oraz systemu SAP - będzie dodatkowym atutem

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od pierwszego dnia zatrudnienia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.( Po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony.)

  • Wynagrodzenie podstawowe + kwartalny system premiowy

  • Pracę zdalną 100% (z dowolnego miejsca w Polsce)h

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, ubezpieczenie medyczne, kursy językowe, kafeteria)

ID 37088 Numer ref.: PAMA