top of page

Specjalista ds. procesów biznesowych z językiem fińskim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Gdańsk

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Administracja różnego rodzaju dokumentacją.

  • Udzielanie porad i wsparcia klientom dotyczące produktów,

  • Organizowanie transportu produktów na podstawie zgłoszeń z wewnętrznych systemów,

  • Obsługa rozliczeń i zamówień klientów dotyczących zakupu i sprzedaży,

  • Tworzenie zleceń pracy w systemach,

Wymagania:

  •  Doświadczenie w podobnej roli - min. 1 rok w środowisku korporacyjnym

  • Język angielski, minimum na poziomie B2,

  • Język fiński, minimum na poziomie B2,

  • Wykształcenie na poziomie uniwersyteckim lub w trakcie studiów,

Nasz Klient oferuje:

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do lekcji języków obcych oraz szkoleń zawodowych

  • Możliwości pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy

  • Korporacyjną bibliotekę i strefę rekreacyjną

  • Program poleceń pracowniczych

  • Premie roczną oraz roczną podwyżkę wynagrodzenia

  • Platformę myBenefit (w tym karta Multisport)

ID  52996

Numer ref.:  JAKO