Specjalista w dziale Kadr i Płac, wymagana znajomość języka holenderskiego - praca zdalna

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników w terminach przewidzianych przepisami prawa pracy,

  • Kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników,

  • Prowadzenie akt osobowych,

  • Wsparcie w terminowym rozliczaniu wynagrodzeń i zasiłków z tytułu nieobecności chorobowych, opiekuńczych oraz rodzicielskich,

  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Dobra znajomość programu Excel,

  • Samodzielność i dokładność w działaniu.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Elastyczny czas pracy (7:00-17:00),

  • Dogodna lokalizacja biura w centrum Łodzi (możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce),

  • Nowoczesne biuro, dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom,

  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą, karta sportowa.

ID 39603 Numer ref.: NISO