top of page

Starszy specjalista ds. zakupów oraz zamówień

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Łódź

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie relacjami z partnerami biznesowymi

  • Wdrażanie i realizacja strategii operacyjnej

  • Wyłączna odpowiedzialność za wewnętrzne (sektory) i zewnętrzne (dostawcy) relacje oraz komunikację

  • Zarządzanie zamówieniami (zgodność, SOP, dostawa i oszczędności)

  • Monitorowanie popytu i zdolności nabywców

  • Administrowanie procesem zamówień

  • Wdrażanie instrukcji, zasad i procedur dotyczących zamówień

  • Zarządzanie procesem wstępnej kwalifikacji, przegląd i weryfikacja umów przy wsparciu działu prawnego

  • Identyfikacja możliwości i kierowanie działaniami na rzecz redukcji kosztów i zwiększenia wydajności

  • Określanie i planowanie harmonogramów dostaw

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Zrozumienie systemu SRM

  • Doświadczenie w pracy w podobnych, wymagających, środowiskach z wykorzystaniem SRM

  • Doświadczenie w zarządzaniu kategoriami - strategia i korzyści, najlepiej w zakresie usług profesjonalnych i konsultingowych

  • Dowody na zwiększanie konkurencji i generowanie znacznych oszczędności kosztów (w tym negocjacje)

  • Podejście do zarządzania obciążeniem pracą - przejrzystość, wykorzystanie narzędzi do zarządzania obciążeniem pracą

  • Dowody współpracy z interesariuszami w celu zwiększenia dojrzałości handlowej.

  • Podejmowanie decyzji opartych na dowodach z wykorzystaniem danych i analiz

  • Zrozumienie jakości danych (ryzyko, wpływ i korzyści)

Nasz Klient oferuje:

  •  Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Stabilizację zawodową - umowę o pracę w trybie hybrydowym

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój

  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, bonusy etc.

ID  51309

Numer ref.:  MARTY