top of page

Technolog CNC

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Poznań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Projektowanie procesów technologicznych wytwarzania na obrabiarkach CNC

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Planowanie zużycia materiałów i normowanie czasów wykonania

  • Programowanie maszyn CNC - 3, 4, 5-osiowych centrów obróbczych

  • Dobór narzędzi i parametrów obróbki

  • Optymalizacja procesów technologicznych

  • Prowadzenie konsultacji technicznych z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze maszyn CNC

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Odpowiedzialności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowości do pracy zmianowej.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze obsługi innych maszyn numerycznie sterowanych i programowania CNC;

  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet medyczny, karta sportowa.

ID 47448

Numer ref.: JAKU