top of page

VAT Manager

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie procesem związanym z podatkiem VAT, w tym rozliczaniem, deklaracjami podatkowymi i monitorowaniem zmian przepisów podatkowych.

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii podatkowej w celu minimalizacji ryzyka podatkowego i optymalizacji obciążeń podatkowych.

  • Udzielanie porad podatkowych wewnętrznym działom firmy w zakresie VAT.

  • Monitorowanie i raportowanie zmian w przepisach podatkowych, a także dostosowywanie firmowych procedur podatkowych do bieżących przepisów.

  • Koordynowanie i monitorowanie pracy zespołu.

  • Współpraca z zewnętrznymi konsultantami podatkowymi i organami podatkowymi w ramach audytów i kontroli podatkowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub kierunku pokrewnego.

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie podatku VAT, w tym doświadczenie w zarządzaniu.

  • Doskonała znajomość przepisów podatkowych dotyczących VAT.

  • Znajomość programów komputerowych do obsługi podatków i rachunkowości.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejście do rozwiązywania problemów.

  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem i pracą w zespole.

  • Umiejętność komunikacji i współpracy z różnymi działami firmy oraz zewnętrznymi konsultantami podatkowymi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu.

ID 49319 Numer ref.: KACZ