Wsparcie techniczne działu produkcji (praca w branży IT) - praca stacjonarna

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, Poznań (Września)

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Zapewnianie wsparcia technicznego pracownikom produkcji

  • Dbanie o aktualizowanie systemów i konta służących do pracy

  • Aktualizowanie instalacji informatycznych

  • Aktualizacja oprogramowania, wgrywanie updaetów

  • Konfiguracja i aktualizacja systemów w firmie

  • Kontrolowanie poprawności działania systemów

  • Wyszukiwanie ewentualnych uchybień w programach

  • Obsługa komputera

  • Kontakt z zespołem

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Decyzyjność - stanowisko samodzielne

Wymagania:

  • Język angielski (wystarczy podstawowa znajomość)

  • Otwartość na pracę stacjonarną z siedziby firmy, która mieści się we Wrześni

  • Otwartość do pracy w systemie zmianowym

  • Zainteresowanie branżą IT/motoryzacyjną

  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne, informatyczne, również będzie stanowiło dodatkowy atut

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i legalne zatrudnienie

  • Umowa o pracę (od pierwszego dnia zatrudnienia)

  • Terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia

  • Możliwość do pracy dla klienta międzynarodowego i zdobywania doświadczenia w tym zakresie

  • Równowagę w życiu zawodowym i prywatnym

  • Pracę w trybie stacjonarnym (z siedziby firmy)

  • Elastyczny grafik pracy

  • Pakiet benefitów : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np. do okularów czy kursów językowych.

ID 31506

Numer ref.: MAKO