top of page

Administracyjne Wsparcie Klienta z j.niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Wrocław

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

 • Asystowanie w przygotowywaniu dokumentów i prezentacji w j.niemieckim

• Kontaktowanie się z klientami w celu pozyskiwania potrzebnych informacji,

• Zarządzanie bazą danych i jej aktualizacja,

• Przygotowywanie tłumaczeń oraz raportów,

• Praca administracyjna i prowadzenie korespondencji.

Wymagania:

Biegła znajomość języka niemieckiego

Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Otwartość na zmiany,

• Umiejętność dobrej organizacji pracy,

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Nasz Klient oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

• Możliwość rozwoju, liczne szkolenia i kursy,

• Liczne benefity pozapłacowe takie jak Karta Multisport, Opieka medyczna,

• Pracę w nowoczesnym biurze z chill-out zone,

ID  52430

Numer ref.:  MARTY